VICTORIA VYNN MEGA BASE

Cześć dziewczyny!
Na pewno doskonale wiecie, że moje paznokcie pomimo iż ich już nie zrywam, nadal są w złym stanie. Bez porządnej wzmacniającej bazy ani rusz. Dziewczyny na facebookowej grupie poleciły mi bazę VV Mega Base, a mnie nie trzeba długo namawiać na testowanie nowości, więc szybko ją zamówiłam. Kusi mnie jeszcze ich żel, ale z tym poczekam :).
Hello girls!
You know very well that my nails, even though I'm not breaking up, are still in bad shape. Without a strong base, neither move. The girls on the facebook group recommended me VV Mega Base, and I do not have to ask for a long time to test the new, so I quickly ordered it. I am tempted by their gel, but I will wait for it :).
Baza zamknięta jest w pięknej prostopadłościanowej buteleczce. Jako fanka idealnego ułożenia wszystkich rzeczy już wyobraziłam sobie jak cudownie muszą wyglądać jedna obok drugiej w pudełkach. Dlaczego inne firmy nie mają takich kształtnych buteleczek?
Pędzelek jest krótki, prosto ścięty, baza odpowiednio gęsta. Co najważniejsze, zostaje tam, gdzie ją nałożymy, nie spływa na skórki.
Gdy użyłam ją po raz pierwszy fajnie mi się z nią pracowało, ale zaczęła odklejać się od wolnego brzegu na środkowym paznokciu. To już chyba moja norma. Po 1,5 tygodnia noszenia uzupełniłam odrost i od nowa zbudowałam paznokcie. Mega zaskoczył mnie fakt, a czego nie zauważyłam wcześniej, że dwie cienkie warstwy są w stanie utwardzić moje giętkie paznokcie (swoją drogą, wiedzieliście, że to choroba?). Tak dla przypomnienia, baza proteionowa Indigo nie dała rady.
The base is enclosed in a beautiful rectangular bottle. As a fan of the perfect arrangement of all things I have already imagined how wonderful they must look next to each other in boxes. Why do not other companies have such shaped bottles?
Brush is short, straight cut, base dense. Most importantly, it is where we put it, not the skin.
When I used it for the first time I was good with her, but she started to peel off the free edge of the middle nail. This is my norm. After 1.5 weeks of wear, I completed the regrowth and rebuilt my nails. Mega surprised me by the fact, and what I have not noticed before that two thin layers are able to harden my flexible nails (by the way, you knew it was a disease?). As a reminder, Indigo's protease base did not work.
Po kolejnym nadlaniu i zbudowaniu paznokci, gdy minął tydzień całość zaczęła odchodzić od dwóch tym razem z boku. Ponownie spiłowałam to co się zapowietrzyło i przy pomocy bazy i pyłku uzupełniłam odrost. Tym razem po dwóch tygodniach spiłowałam odrost hybrydowy. Znów moim oczom okazało się zapowietrzenie po bokach paznokcia. Występuje on głównie na prawej dłoni i nie mam pojęcia dlaczego, skoro za każdym razem TAK SAMO wykonuję cały manicure.
Jeśli mam być szczera trochę mnie to irytowało i dałam sobie z nią spokój. Pod względem wzmocnienia paznokci spisuję się lepiej niż Indigo, jednakże ten drugi nie sprawiał mi takich kłopotów. Fakt, że baza VV podważona schodziła dużo ciężej i była bardziej sztywna, ale ciągłe zapowietrzenia jak dla mnie sprawiają, że będę jej używała z wielką rozwagą i tylko na moje paznokcie.
After another infusion and construction of the nail, when the week passed, the whole began to leave the two this time from the side. I again regretted what was bloated and with the help of base and pollen I replenished the regrowth. This time, after two weeks, I was struggling to regain my hybrids. Again my eyes turned to aeration on the sides of the nail. It's mostly on the right hand and I have no idea why, every time I do SAMO I do all the manicure.
If I have to be honest I get a little irritated and I gave myself peace of mind. In terms of nail strengthening I'm doing better than Indigo, but the latter did not bother me. The fact that the VV base was undermining was much heavier and more rigid, but continuous airing for me made me use it with great care and only my nails.

A wy znacie tę bazę? Jak u Was się spisuje? Koniecznie dajcie znać!
Buziaki :*
And you know this base? How are you doing? Please let me know!
Kisses :*

30 komentarzy:

 1. Jeszcze nie miałam lakieru z Victoria Vynn ale na pewno kiedyś się skuszę bo słyszałam dużo dobrych opinii:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam tej bazy trudno mi coś o niej napisać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy jej nie używałam i podejrzewam, że też by mnie to irytowało :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe czemu się tak z nią dzieje, mogłaby być dobrą alternatywą dla Indigo, skoro sprawuje się lepiej. Szkoda tylko, że podchodzi pod nią powietrze :/
  Na razie pozostanę wierna Indigo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. mam bazę VV nie wiem czy akurat tą ale gdy nosiłam hybrydy, z tej linii to manicure trzymał się normalnie jak przy innych markach. choć ja mam naprawdę cienkie i słabe paznokcie

  OdpowiedzUsuń
 6. Hmmm... ciekawe czemu się zapowietrzała... używałam jej dość długo (zanim przeszłam na żel) i uważałam ją za jedną z lepszych baz. Moja teściowa i bratowa męża noszą na niej regularnie paznokcie i nic im nie odchodzi (teściowa nosi paznokcie po 3 tygodnie). Może to wina płytki?

  Żel VV jest gęsty, przy nieumiejętnym nakładaniu można narobić sobie bąbelków (pęcherzyków powietrza) ale mega utwardza paznokcie już cienką warstwą. Przez to że jest gęsty ciężko o zalanie skórek i bardzo wygodnie buduje się nią paznokcia :) Niedługo postaram się napisać na ten temat osobny post :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie inne, nawet te najtansze z Chin bazy wzmacniajace swietnie sobie radzą. Pęcherzyków powietrza na pewno nie było. Nie jest kompatybilna z moją płytką:)

   Usuń
  2. Cóż, tak niestety może być :) Zdarza się, że produkty chwalone przez większość jednak komuś nie przypadną do gustu :) Po prostu musisz poszukać dla siebie innego produktu idealnego do utwardzania paznokci :)

   Usuń
 7. Znam produkty VV, miałam zarówno bazy jak i topy (chociaż tej nie) i nie miałam z nimi problemów, bądź z hybrydami, nie mam pojęcia dlaczego tak się robi z tą bazą :/

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam wiele produktów VV. Są to głównie lakiery, bazy, topy (zwykłe). Tej nie miałam, ale też jakoś nie czuję potrzeby by ją kupować, szczególnie przez to, że tak się zapowietrza.

  OdpowiedzUsuń
 9. Baza z Victorii jest najtwardszą bazą budującą z tych, które testowałam ;) Moim zdaniem zapowietrzenia mogą pochodzić od tego, że Twoja płytka naturalnie jest giętka i paznokieć ,,pracuje" w trkacie wykonywania różnych czynności (głównie więcej pracuje się prawą ręką), ta hybryda jest na tyle twardo że nie pracuje tak elastycznie jak paznokieć. W ten sposób hybryda na bokach po prostu zaczyna odchodzić od płytki :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ech, też walczę z paznokciami, poszukam lepiej jednak jakiejś lepszej odżywki..
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja akurat jej nie miałam ale dużo baz tak robi z tego względu że moja płyta szybko się tłuści i przez to jest gorsza przyczepność.

  OdpowiedzUsuń
 12. nie znam tej bazy niestety, może sama przetestuje, ponieważ również mam giętkie i słabe paznokcie.

  zapraszam do mnie na nowy wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 13. znam tę bazę i ją lubię. Przedłuża paznokcie, ale i doskonale utwardza

  OdpowiedzUsuń
 14. Miałam kiedyś jeden lakier z tej firmy i naprawdę bardzo lubiłam efekt jaki pozostawił na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie znam się kompletnie na bazach :) Ale u mojej siostry występował podobny problem, hybryda bardzo szybko odchodziła od paznokcia.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja cały czas stosuję bazę proteinową Indigo, ale o tej słyszałam dużo dobrego, więc jak zużyję Indigo to z pewnością się na tą skuszę :D

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja robię paznokcie u kosmetyczki, więc niestety nie znam tej bazy. Opinie na jej temat sa rozne: i dobre i te złe

  OdpowiedzUsuń
 18. Markę znam z widzenia, ale jeszcze nic z niej nie używałam :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja póki co testuję kilka baz, ale jak mi się pokończą to będę polować właśnie na tą. Jestem ciekawa jak się u mnie sprawdzi.

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie znam i nie używałam. Ale też mam liche paznokcie i używam Regenerum do paznokci i całkiem nieźle się u mnie sprawdził. Próbowałaś ?

  OdpowiedzUsuń
 21. Szkoda, że nie sprawdziła się tak jak należy. Ja jestem wierna bazie z Semilac, a z VV jeszcze nic nie miałam okazji używać. Ale wiem, że sporo osób chwali sobie ich produkty.

  OdpowiedzUsuń
 22. Akurat ta firma mi jest nie znana, ale na pewno się na nią nie skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Mnie często się zdarza, że baza odchodzi od paznokcia albo podchodzi powietrzem. Zwłaszcza przy jasnych lakierach. Ciekawe jak byłoby z tą z VV.

  OdpowiedzUsuń
 24. Nigdy jej nie używałam, ale ze swojej jestem bardzo zadowolona, więc nie potrzebuję zmian :) I wcale się nie dziwię, że te zapowietrzenia Cię irytują.

  OdpowiedzUsuń
 25. Guzik wiem w tym temacie, ale znam się na kwestiach plastycznych, kładzeniu farby na różne powierzchnie, w różny sposób i różnymi narzędziami. Moim zdaniem te zapowietrzenia wynikają z tego w jaki sposób nakładasz bazę pędzelkiem. To że robisz to tak samo jak prawą ręką na lewej dłoni, tylko Ci się wydaje. Myślę, że aby to potwierdzić lub obalić, najlepiej gdy następnym razem bazę nałożyła Ci inna osoba. Pozdrawiam!^^

  OdpowiedzUsuń
 26. Tej nie miałam, ale mam tą easy removal, też po 1-2 tyg, odchodzi płatami.

  OdpowiedzUsuń
 27. /moja koleżanka pracuje na tych lakeirach. Ja nie miałam styczności jeszcze z ta firmą ;)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś, zostaw po sobie ślad. Będzie mi bardzo miło! ❤
Komentując bloga zgadzasz się na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu
Na wszystkie pytania odpowiadam pod komentarzem.