MY GIFT DNA, PIÓRO PARKER

Cześć dziewczyny!
Święta za pasem, więc mam nadzieję, że prezenty macie już zrobione, ale jeśli jesteście jeszcze daleko z tyłu, to po raz kolejny proponuję i zapraszam na stronę My Gift DNA, z której ponownie zamówiłam swój prezent dla bliskiej osoby, mojej mamy, chociaż pierwotnie myślałam o sobie :P
Hello girls!
Holiday by the belt, so I hope you have already made the gift, but if you are still far behind, then once again I propose and invite you to My Gift DNA page, from which I re-ordered my gift for a loved one, my mother, although originally I thought about myself: P
Pióra wiecznego Parker, bo to o nim dziś mowa, nie trzeba nikomu przedstawiać. Na My Gift DNA jest napisane o nim:
Wykonanie
Nowoczesny design łączący klasyczny i współczesny styl pióra firmy Parker. Połączenie najciekawszych gatunków błyszczącego lakieru i chromu oraz wysoce zaawansowanego procesu produkcyjnego gwarantują najwyższą jakość. Wykonany z metalu.
Oferujemy dwa typy piór: 
Pióro wieczne czarne z wykończeniem w kolorze złotym
Pióro kulkowe czarne z wykończeniem w kolorze srebrnym
Grawer 
Grawer na Piórze firmy Parker wykonany jest z użyciem najnowszych technologii laserowych. Dysponujemy laserem najlepszej w Europie firmy Trotec Laser. Grawer laserowy pozwala na osiągnięcie dokładności rzędu setnych części milimetra, dzięki czemu Pióro wygląda niesamowicie! Grawer jest trwały i nawet po długim użytkowaniu produktu pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.
Parker's eternal pencil, because it's about him today, there's no need to introduce anyone. My Gift DNA is written about him:
Execution
A modern design combining Parker's classic and contemporary pen style. Combination of the most interesting shiny varnish and chromium and highly advanced production process guarantee the highest quality. Made of metal.
We offer two types of feathers:
Black fountain pen with gold finish
Black ball pen with silver finish
Engraver
The Parker Pen is made using the latest laser technology. We have the best laser in Europe by Trotec Laser. Laser engraving allows you to achieve the accuracy of a hundredths of a millimeter, making the Pen look amazing! Engravings are durable and even after long use the product remains intact and very visible.
Ponownie kontakt ze sprzedawcą jest bardzo profesjonalny. Po wybraniu przedmiotu i grawera firma kontaktuje się, aby uzgodnić akceptację projektu - w tym wypadku wygląd grawera. Paczka na drugi dzień przyjechała kurierem, bardzo dobrze i dokładnie zapakowana i zabezpieczona, aby nie uszkodzić jej w czasie podróży.
Again contact the seller is very professional. After selecting the item and the engraver, the company contacts you to agree on the design acceptance - in this case the look of the engraver. The pack arrived the next day with a courier, very well packed and packed to protect it from travel.
Pióro zapakowane jest w ozdobne pudełko Parker, wewnątrz którego chronione jest gumeczkami przed niechcianym przemieszczaniem. Jest ono czarne, błyszczące ze złotymi dodatkami. Grawer w moim przypadku wykonany jest prostą czcionką, również w kolorze złotym. Bardzo dobrze wyczuwalny pod palcem, dzięki czemu mamy pewność, że nie jest on umieszczony tam w inny, mniej trwały sposób. Nie ma problemu z jego odczytem.
The pen is wrapped in a decorative box Parker, inside which is protected with erasers against unwanted movement. It is black, shiny with gold accessories. The engraver in my case is made in a simple font, also in gold color. Very well under the finger, so we are sure that it is not placed in another, less durable way. No problem with its reading.
Pióro jest z tych lżejszych, więc dobrze będzie się nim pisało zarówno kobietom jak i mężczyznom. Kolejny produkt z tych bardziej eleganckich i ekskluzywnych.
Mój prezent możecie kupić tutaj. Możliwe jest także wybranie dodatków, w moim przypadku było to zapakowanie na prezent.
The pen is made of these lighter ones, so it will be well written to both women and men. Another product of these more elegant and upscale.
My gift you can buy here. It is also possible to select extras, in my case it was a gift wrap.


Jak Wam się podoba ten podarunek? Lubicie pióra wieczne czy wolicie kulkowe? 
How do you like this gift? Do you like fountain pens or do you prefer balls?

30 komentarzy:

 1. Za czasów szkolnych uwielbiałam pisać piórem, ale nie kulkowym :D Potem jakoś mi przeszło i obecnie w sumie pisze długopisem, choć przez okres studiów wolałam pisać ołówkiem (a to chyba każdy japonista tak ma :D )

  OdpowiedzUsuń
 2. To idealny pomysł na prezent -z pewnością długo będzie jak nowe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. przepięknie to wygląda, super pomysł na prezent

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmmm, pióro samo w sobie bardzo ładne, ale chyba zrezygnowałabym z takiego napisu, z tego względu, że jest jednoznacznie świątecznie, a przecież pióro będzie używane przez cały rok :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam eleganckie wieczne pióra...mam dwa, które dostałam w ważnych momentach mojego życia...
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 6. eleganckie, ja nie umiem pisać piórem ale to fajny pomysł na prezent

  OdpowiedzUsuń
 7. przyznam się, że nie umiem pisać piórem xD Zawsze wszystko było w atramencie. Dosłownie wszystko... xD

  OdpowiedzUsuń
 8. Ogólnie oni mają bardzo dobre pióra, myślę że jest to świetny pomysł na prezent ale też nie dla każdego :)

  OdpowiedzUsuń
 9. pięknie się prezentuje to pióro!

  OdpowiedzUsuń
 10. Takie strony mogą się okazać wybawieniem w zbliżającym się czasie świątecznym ;D

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja wcale piór nie używam, gubię nawet klasyczne długopisy więc szkoda byłoby mi pióra;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Taki prezent to ja rozumiem, bardzo elegancki:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wow, klasa sama w sobie :) Piękny prezent, kiedyś bardzo często pisałam piórami, teraz jak skończyłam szkołę wystarcza mi zwykły długopis :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Świetne jest :) Takie rzeczy są idealne na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Elegancki prezent. Ja też zamówiłam coś na upominek dla bliskiej mi osoby właśnie na MyGiftDna, mają ciekawy asortyment :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ze względu na to, że jestem leworęczna to niestety nie lubię piór, gdyż łatwo jest rozmazać tusz pisząc piórem lewą ręką :P

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo ciekawy pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Bardzo ładny i elegancki prezent i duży plus na to że można wygrawerować swoje życzenia lub dowolny napis bo spersonalizowane produkty mają też większe znaczenie dla danej osoby

  OdpowiedzUsuń
 19. Piękny prezent! na tej stronce jest mnóstwo fajnych rzeczy,uwielbiam tam buszować :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Interestesujący prezent , można napisać coś śmiesznego na takipiórze czy długowpisie :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Uwielbiam takie personalizowane prezenty :) Są jedyne w swoim rodzaju :D

  OdpowiedzUsuń
 22. Ładnie wygląda to pióro. Ja raczej nie miałabym komu podarować takiego prezentu, ale dla kogoś kto lubi pisać piórem to fajna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 23. Pióro to prezent, którego nie kupiłabym żadnemu członkowi rodziny, ani chociażby sobie, ponieważ na co dzień, raczej mało piszemy ręcznie. Moi rodzice często rozwiązują krzyżówki, tata sudoku, ale raczej pióro do tego nie jest potrzebne. Za to kupiliśmy pióro Parkera dla mojej promotorki jako prezent za doprowadzenie do obrony. Ucieszyła się. Pióro dla wykładowcy, to odpowiedni prezent ;)

  OdpowiedzUsuń
 24. uwielbiam pisać piórem, kiedyś kolekcjonowałam zarówno te kulkowe jak i na atrament :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Ja na I Komunię dostałam cały komplet z Parkera i jest naprawdę bardzo dobry. A jeżeli chodzi o firmę myGiftDna to mam od nich kubek termiczny z własnym grawerem i muszę powiedzieć, że jest naprawdę bardzo dobrej jakości.

  OdpowiedzUsuń
 26. Nie liczę ile już tych piór połamałam... ehh :D Są świetne, ale niezbyt dobrze wyważone i ciągle wypadają mi z łapek

  OdpowiedzUsuń
 27. Takie pióro, to świetny prezent, na każdą okazję. Chciałabym kiedyś takiego dostać. Ciekawe czy produkują w jakichś bardziej szalonych kolorach. Pozdrawiam!^^

  OdpowiedzUsuń
 28. Bardzo ładny prezent, myślę że mamie bardzo się spodoba :)oj dawno nie pisałam piórem ;)

  OdpowiedzUsuń
 29. Zawsze mi się marzyło mieć takie piękne pióro. Ciekawe czy dobrze by mi się nim pisało.

  OdpowiedzUsuń
 30. Jak byłam mniejsza t miałam straszne parcie na pióro i nawet miałam kilka w swojej karierze; )

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś, zostaw po sobie ślad. Będzie mi bardzo miło! ❤
Komentując bloga zgadzasz się na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu
Na wszystkie pytania odpowiadam pod komentarzem.