MIRROR EFFECT Z ALIEXPRESS

Cześć dziewczyny!
Długo czekałam na tę paczkę i szczerze mówiąc myślałam, że zaginęła w transporcie, jednakże listonosz dostarczył mi ją. Efekt jaki daję te pyłki, podobnie jak flejki, powalił mnie na kolana, chociaż z jednym wyjątkiem. Domyślacie się, który efekt najmniej mi się podoba?
Hello girls! I was waiting for this package for a long time and frankly I thought it was missing in transport, however, the postman delivered it to me. The effect that I give these pollen, like the pills, knocked me to my knees, though with one exception. Do you know which effect I least like?
Te małe cuda przychodzą zapakowane w dość sztywne woreczki zgrzewane z dwóch stron, dzięki czemu wiemy, że jest to produkt nowy a nie z odzysku. Do produktu zostaje dołączona pacynka.  Na pierwszy rzut oka, po samym przyjrzeniu się pyłkom, nie wykazują one jakiś nadzwyczajnych zdolności. Zwykłe drobne pyłki z delikatną poświatą.
These little wonders come packed in quite rigid pouches welded on two sides, so we know it's a new product and not a recovery. The product is attached to the product. At first glance, after looking at pollen alone, they do not exhibit any extraordinary ability. Normal fine pollen with delicate glow.
Dopiero wtarcie w top no wipe pokazuje ich prawdziwe oblicze. Na pierwszy ogień poszedł pyłek wobec którego miałam największe wymagania, bo i kolor na stronie (aliexpress) podobał mi się najbardziej.
Only in the top no wipe shows their true face. At first fire went pollen to which I had the greatest requirements, because and color on the page (aliexpress) I liked the most.

B-05
Kolor jest przepiękny! Głęboki, ale stonowany granat z błękitnym błyskiem. Niestety, tutaj zawiodłam się najbardziej. Nie tylko na zdjęciach, ale także w świetle naturalnym i sztucznym można zauważyć, że nie stwarza on idealnie gładkiej tafli. Jest mnóstwo drobinek, które żyją swoim życiem i w żaden sposób nie mogłam ich ujarzmić. Był to pierwszy pyłek jaki użyłam, zarówno na kremowym wzorniku, jak i na czarnej bazie i myślałam, że skoro ten jest taki oporny do błyszczenia inne może też będą. Co się okazało? Zapraszam niżej.
The color is beautiful! Deep but toned blue grenade. Unfortunately, here I was most disappointed. Not only in pictures, but also in natural and artificial light you will notice that it does not create an ideal smooth surface. There are lots of small things that live their lives and I can not in any way subdue them. It was the first pollen I used, both on the creamy template and on the black base, and I thought that since it was such a refreshing shade other could also be. As it turned out? I invite you down.

B-06
Drugi pyłek to morski kolor z turkusowymi przebłyskami. Ten pokrył idealną taflą zarówno krem, jak i czerń.
The second pollen is a sea of ​​color with turquoise glitter. This was perfect for both the cream and the black.

B-07
Trzeci i ostatni pyłek również tworzy piękną taflę, tym razem w kolorze szmaragdowym z miętowymi przebłyskami.
The third and last pollen also creates a beautiful surface, this time in emerald color with mint glitter.

Pyłki nakładałam pacynką, silikonową końcówką oraz palcem. Najlepszy efekt uzyskałam pacynką. Palcem też wyglądał ok, ale silikon w ogóle się nie sprawdził, pomimo że specjalnie do tych pyłków je kupiłam. Będą leżeć i się kurzyć :D.
Za wszystkie trzy pyłki zapłaciłam 1,74$, więc naprawdę grosze, a efekt, z jednym wyjątkiem, ale go rozpracuje, wygląda naprawdę świetnie! Możecie je kupić u tego sprzedawcy na Aliexpress.
A jak Wam podoba się tafla, którą można uzyskać? Jaki jest Wasz ulubiony kolor? Ja mam chrapkę na kolejne kolory i inne pyłki.
Buziaki :*
The pollen was applied with a silicone tip and a finger. The best effect I got was a puppet. The finger also looked ok, but the silicone did not work at all, despite the fact that I especially bought these pollen. They will lie down and go to bed: D.
For all three pollen I paid $ 1.74, so really pennies, and the effect, with one exception, but it works out, looks really great! You can buy it from this seller at Aliexpress.
And how do you like the tile you can get? What is your favorite color? I have a lot of colors and other pollen.
Kisses :*

29 komentarzy:

 1. podoba mi się najbardziej zieleń i perła.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne ;) Uwielbiam takie efekty ;) Za to właśnie kocham hybrydy <3 Aż nie mogę się napatrzeć ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj ten szmaragd jest piękny! Ślicznie się mieni, chociaż inne kolory też są fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyglądają cudownie! Sama często używam tego efektu na paznokciach :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładny i zaskakujący na + efekt :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne - lubię ten efekt :))

  OdpowiedzUsuń
 7. pięknie się mienią,
  U Ciebie zawsze coś ciekawego znajdę do paznokci

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam pyłki! Szczególnie te wpadające w niebieskie tony :)

  OdpowiedzUsuń
 9. No no :) Wyglądają bardzo ładnie, no i jest ich zadziwiająco dużo w słoiczku (zazwyczaj jest po 1g albo nawet po 0,5 g)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja właśnie się obawiałam, że pyłki z Aliexpress nie będą robiły gładkiej tafli tylko taki bardziej brokat. Dobrze wiedzieć, że jest inaczej. Na te dwa ostatnie się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Prezentuja się pieknie! Uwielbiam ten efekt na paznokciach 💙

  OdpowiedzUsuń
 12. Turkus i szmaragd naprawdę cudne. Co za okazyjna cena, chyba też je kliknę :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wszystkie piękne, ale najpiękniejszy szmaragdowy ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Mi wszystkie kolory się mega podobają! Faktycznie na pierwszy rzut oka, pyłki mają średni kolor, ale po nałożeniu! Cudo.

  OdpowiedzUsuń
 15. Fajnie wyglądają, ale akurat te pyłki nie robią na mnie wrażenia WOW :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja jeszcze nie używałam pyłków efekt dają bardzo ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Ten turkus jest niesamowity! Pozdrawiam!^^

  OdpowiedzUsuń
 18. Wszystkie pyłki śliczne, ale najbardziej zauroczył mnie szmaragd :)szkoda, że granat Cię zawiódł.

  OdpowiedzUsuń
 19. bardzo podoba mi się ten lustrzany efekt :)
  wszystkie kolory coś w sobie mają :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Tafla, jaką tworzą ten efekty, jest zjawiskowa! Świetnie się to prezentuje :) Jestem ciekawa, jak będą prezentowały się w całym manicure ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. wow! Efekt jest na prawde piękny!

  OdpowiedzUsuń
 22. sama wpadłam dawno temu w ali, jednak teraz kiedy wpadłam jeszcze bardziej (bo w hybrydy) to ali kocham nad życie! z listopadowych wyprzedaży przyszły już do mnie wzorniki, aplikacje świąt i owoców i pyłek. Ktory nie wiem bo zamówiłam kilka a po opakowaniach (wg zdjęć) wyglądają tak samo :D A topu no wipe jeszcze nie mam :( Kupię go jednak na dniach! :D

  dodaję do obserwowanych i w wolnej chwili zapraszam do mnie, właśnie pojawił się nowy wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Ale ładne! Mi się tam wszystkie podobają :D Chyba muszę przysiąść do tego Alieexpress skoro tam takie cuda są ;)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś, zostaw po sobie ślad. Będzie mi bardzo miło! ❤
Komentując bloga zgadzasz się na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu
Na wszystkie pytania odpowiadam pod komentarzem.