GOLDEN ROSE EXPRESS DRY NR 25

Cześć dziewczyny!
Dziś chciałabym Wam przedstawić zdobienie, które pokazywałam ma Facebooku jeszcze w sierpniu. 
Po raz pierwszy wykorzystałam w nim stempelek, który z początku w ogóle nie chciał łapać wzoru z żadnej płytki. Sporo czasu zajęło mi rozgryzienie tego problemu. Kosztowało to także wiele mój stempelek, ale w drodze jest już kolejny. 
Hello girls!
Today I would like to present you the decor that I showed Facebook in August.
For the first time I used a stamp in it, which at first did not want to catch a pattern from any tile. It took me a long time to figure this out. It also cost a lot of my stamp, but on the way is already another.

Stempelek rozpadał się mi z początku, a później silikon zapadał do środka, przez co musiałam go wyjmować i zostawiłam na nim ślady swoich paznokci w postaci wielu zadrapań. Przemywałam go zmywaczem i cleanerem - nic nie pomagało. Dociskałam do płytki z różną silą, ale to także zdało się na nic. Dopiero, gdzieś na blogu przeczytałam, aby lekko go zmatowić, a jako że wiedziałam iż jest to tylko próbny przyrząd, to wzięłam bloczek i przejechałam po silikonie kilka razy. To był strzał w dziesiątkę! Jaka była moja radość, gdy w końcu po wielu próbach i godzinach oglądania YT oraz czytania blogów, zobaczyłam piękny odbity wzór. Przełożyłam go najpierw na kartkę i zaczęłam się bawić. W końcu postanowiłam wykorzystać swoja "umiejętność" i ozdobić paznokcie. Nie chciałam rzucać się od razu na głęboka wodę, wiec wybrałam delikatny wzór w srebrnym kolorze i jak na pierwszy raz chyba nie jest źle. 
Stempelek fell apart at the beginning, and then the silicone collapsed, so I had to remove it and leave the marks on my nails in the form of many scratches. I was washing it with a cleaner and a cleaner - nothing helped. I pushed to the plate with a lot of strength, but it also seemed to nothing. I just read somewhere on the blog I read to light it up, and since I knew it was just a test device, I took a pulley and drove silicon several times. It was a bull's-eye! What was my joy when, after many rehearsals and hours watching YT and reading blogs, I saw a beautiful reflected pattern. I translated it on paper and started to play. In the end I decided to use my "skill" and decorate my nails. I did not want to rush into deep water, so I chose a delicate pattern in silver color and for the first time probably not bad.

Paznokcie pomalowałam pięknym, słodkim różem od Golden Rose, to juz chyba standard ,Express Dry nr 25, serdeczny potraktowałam sreberkiem od Golden Rose Rich Color nr 20, tym samym, którym odbiłam wzór z płytki. 
Golden Rose nr 25 to jeden z ładniejszych odcieni różu z serii Express Dry. Do pełnego krycia potrzebuje trzech cienkich warstw, które schną w ekspresowym tempie. Lekko smuży, ale ostatnia warstwa wyrównuje koloryt na paznokciu. Na koniec na środkowym paznokciu, gdzie jest środek kwiatka oraz na wskazującym przykleiłam malutkie okrągłe ćwieki i całość pokryłam topem. 
Nails painted with a beautiful, sweet rose from the Golden Rose, it is probably standard, Express Dry No. 25, cordial I treated the silver from Golden Rose Rich Color No. 20, the same I bounced pattern from the plate.
Golden Rose No. 25 is one of the nicest shades of the Rose Express series. For full mating she needs three thin layers that are drying at an accelerated rate. Slightly smudges, but the last layer equalizes the color on the nail. Finally, on the center of the nail, where is the center of the flower, and on the point I glued tiny round sticks and covered the top with the top.
Płytkę do stempli kupiłam na allegro i nazywa się ona 10 HEART, chociaż są tez dostępne identyczne na Allepaznokcie i Aliexpress. Znalazłam dla Was bardzo podobna tylko okrągłą płytkę na BornPrettyStore tutaj
Jak Wam się podoba mani? Powiem szczerze, że mi nosiło się je bardzo dobrze, bo uwielbiam róże na paznokciach.
Buziaki :*
I bought the stamp plate on the allegro and it is called 10 HEART, although they are also identical on Allepaznokta and Aliexpress. I found a very similar to the round plate on the BornPrettyStore here.
How do you like mani? I will honestly say that I wore them very well, because I love the roses on my nails.
Kisses :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś, zostaw po sobie ślad. Będzie mi bardzo miło! ❤
Komentując bloga zgadzasz się na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu
Na wszystkie pytania odpowiadam pod komentarzem.