CZĘŚĆ VI - KHAKI

Cześć dziewczyny!
Dziś Wigilia, więc z okazji tego dnia na początku chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia, aby nowonarodzone Dzieciątko Jezus napełniło Wasze serca szczęściem i radością. Niech to, co kryją w sobie Święta Bożego Narodzenia - spokój, nadzieję i ciepło ludzkich serc towarzyszy Wam przez cały Nowy Rok. 
Hello girls!
Today, at the beginning of the day, I would like to wish you the best wishes for the newborn baby Jesus to fill your hearts with happiness and joy. Let the Christmas-peace, hope, and warmth of human hearts accompany you throughout the New Year.

To właśnie w Ten dzień kończy się kolejna część Projektu pt. KHAKI. Dopiero, gdy chciałam zrobić zdobienie zdałam sobie sprawę, że nie mam żadnego lakieru hybrydowego czy kolorowe żelu w tym odcieniu. Przeszukałam internet, aby znaleźć małą wskazówkę jakie kolory mieszać, żeby wyszła taka zieleń, ale nic konkretnego nie znalazłam. Wzięłam więc swoją butelkową zieleń, przelałam do małego pojemniczka po cyrkoniach i zaczęłam dodawać jasny beż, ciemny beż, miętowy, żółty, szary i czarny. Mieszkałam, mieszałam aż wyszedł mi taki kolor jaki chcę Wam pokazać. Wiem, że nie jest on idealny, ale lepszy rydz niż nic.
It is in this day that the next part of the Project ends. KHAKI. Only when I wanted to do decorations did I realize that I do not have any hybrid varnish or colored gel in that shade. I searched the internet to find a little hint of what colors to mix to get green, but I did not find anything concrete. So I took my bottle of green, poured it into a small zircon container, and began to add light beige, dark beige, mint, yellow, gray and black. I was living, mixing until the color I wanted to show you. I know it's not perfect, but better than nothing.

Na serdecznym palcu początkowo był czarny kolor, ale nie podobało mi się to, więc dodałam pyłek holo, o którym pisałam Wam tutaj. Na środkowym zaaplikowałam naklejkę wodną, metodą, o której pisałam Wam tutaj. Taki mały edit do NATu - gdy nałożycie naklejkę na top dobrze jest jej już nie ruszać lub ew. naciągnąć z dwóch stron, gdyż mogą pojawić się fałdki po utwardzeniu w lampie. Na mały, wskazujący i kciuk przykleiłam złote ćwieki, ale po dodaniu holo zmatowiłam je bloczkiem polerskim, aby zrobiły się matowo-srebrne. Jeśli ciekawi Was na co przykleiłam ćwieki, odpowiedź jest jedna - na kroplę topu, którą utwradziłam w lampie LED 48 w w 5 s. Jest to najlepszy sposób! Podobnie  jak bazę i kolor. Jedynie top z MylaQ wymaga 30 s, ponieważ po 5 s i przetarciu cleanerem robi się matowy.
The first finger was black, but I did not like it, so I added the holo pollen I wrote to you here. On the middle I applied a water sticker, a method I wrote about here. This is a small edit to NAT - when you apply a sticker on the top it is good not to move it or if you pull from two sides, as folds may appear after curing in the lamp. At the small, pointing and thumb I glued the gold studs, but after adding the holo I polished them with a polishing pad to make it matt-silver. If you are curious about what I have stuck to, the answer is one - to the top drop, which I fixed in the LED 48 in 5 s. This is the best way! Like base and color. Only the top of MylaQ requires 30 seconds, because after 5 seconds, the cleaner is matte.

Czytałam opinie, że czerń od Semilaca nie utwradza się w lampie LED. B Z D U R A! Mi utwradził się również przez 5 s, a gdy go spiłowywałam nawet nie był mokry w środku.
I have read that black from Semilac does not build up in the LED lamp. N O N S E N S E! I also tried for 5 s, and when I was burning it was not even wet in the middle.
A Wy co myślicie o tym mani? Mieszałyście kiedyś tak wiele kolorów, aby powstał inny?
And what do you think about this manicure? Have you ever had so many colors to create another?

42 komentarze:

 1. Pomysł na zmieszanie kolorów bardzo dobry :) Mi kurczę nie pasował ten kolor khaki z takim momencie (świątecznym) może sięgnę po niego innym razem, żeby jednak zrobić wszystkie zdobienia z projektu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. wszystkiego dobrego Kochana, piękne połączenie, mimo holo bardzo spokojne i wyważone. eleganckie

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna odskocznia od wszystkich świątecznych zdobień :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też mam chyba tylko jeden lakier w zbliżonym kolorze ; Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie zdarzyło mi się mieszać kolorów ze sobą :) Efekt wyszedł ciekawy, śliczna płytka do stempli <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdrowych i spokojnych Świąt! Wypoczywaj :)
  A paznokcie jak zawsze pięknie się prezentują :)

  OdpowiedzUsuń
 7. super mani :D Bardzo mi się podoba :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajne. Ja niestety nie mam do tego talentu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie jest to moja kolorystyka ale róże wyglądają pięknie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak zwykle bardzo podobają mi się Twoje paznokcie ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękne chętnie bym taki efekt zobaczyła na moich paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale piękne z tym koło dodatkiem! Podoba mi się bardzo to połączenie 😁😁😁

  OdpowiedzUsuń
 13. Wow co za kolory. Wesołych

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo ładny kolorek przyznaje i fajnie wygląda w połączeniu z efektem holo ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Aj cudowne! U nas z paznokciami to na razie masakra :/ Mamy nadzieję, ze wnet to się zmieni

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja miałam problem z wplątaniem khaki w świąteczny klimat, ale ostatecznie mi się udało (chyba!!!) :) fajnie wykombinowałaś z tym mieszaniem kolorów :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Jak dla mnie połączenie świetne!
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 18. przepiękny kolor ! podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Bardzo ładne połączenie kolorów. Śliczne są!

  OdpowiedzUsuń
 20. Są to moje kolory więc dla mnie bardzo się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 21. Cudowne delikatne pazurki, a ja takie bardzo lubię ;)

  OdpowiedzUsuń
 22. Bardzo ładnie wygląda takie połączenie :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Raczej nie moje kolory, ale o dziwo naprawdę mi się spodobał ten manicure. Wszystko do siebie dobrze pasuje :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Pięknie wyszedł Ci ten wzorek <3. Ja ostatnio zakochałam się w tych świątecznych i właśnie takimi się inspiruję ostatnio.

  OdpowiedzUsuń
 25. Ogólnie nie przepadam za takim kolorkiem, ale jest ładnie, śliczne mani :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Nie mieszalam kolorow ale wszystko przede mna ;-)

  OdpowiedzUsuń
 27. Uważam, że dodanie holo na serdeczny palec zamiast czarnego koloru to bardzo dobre rozwiązanie. Holo trochę ożywia całą tę stylizację, a czarny kolor by ją przygnębił :)

  OdpowiedzUsuń
 28. no, no własnoręcznie zrobiony lakier :D wyszedł super :)

  OdpowiedzUsuń
 29. wyszło całkiem fajnie, ten pyłek bardzo mi się spodobał

  OdpowiedzUsuń
 30. Piękne zdobienie! Lubię takie odcienie. Sama teraz mam na paznokciach miętę i błękit w pastelowych odcieniach. Pozdrawiam i życzę udanego Sylwestra oraz szczęśliwego i owocnego nowego roku 2018!^^

  OdpowiedzUsuń
 31. Wow super wyszedł kolor, myślałam, że to oryginalny, zakupiony :) . Sama nie próbowałam mieszać kolorów, ale myślę o tym aby rozbielić niektóre odcienie w mojej kolekcji.

  OdpowiedzUsuń
 32. Bardzo ładne pazurki, Kolor bardzo mi się podoba i powiem Ci że dobrze zrobiłaś z tym hologramem, pięknie wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 33. bardzo ładnie się prezentują :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Mam nadzieję, że miałaś magiczne święta. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)
  Manicure sliczny, ja raczej nie bawię się w mieszanie lakierów, ale widzę, że czasem warto poeksperymentować :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś, zostaw po sobie ślad. Będzie mi bardzo miło! ❤
Komentując bloga zgadzasz się na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu
Na wszystkie pytania odpowiadam pod komentarzem.