CZĘŚĆ V - ŚNIEG

Cześć dziewczyny!
Nie możliwe jak ten czas szybko leci! To już koniec piątej części Projektu Paznokciowego, w której zadaniem było wykonanie paznokci powiązanych ze słowem ŚNIEG, dlatego chciałabym Wam wytłumaczyć moją interpretację.
Śnieg mi zawsze kojarzy się z zimą, chociaż we wiosnę (i to tę późną!) również potrafi się pojawić, a skoro zima to Święta Bożego Narodzenia, które uwielbiam i mróz! Jeśli mróz to ciepłe czapki. Dlatego na moich paznokciach możecie zobaczyć piękny CANNI 543, misia w ciepłej czapeczce oraz dotsy. O misiu, a raczej jego wykonaniu krok po kroku, napisałam osobny post, który pojawi się na dniach. To samo tyczy się holograficznych dotsów, choć na tę recenzję będziecie musiały poczekać chwilkę dłużej, bo mój grafik blogowy jest i tak już napięty :P.
CANNI 543, o którym wspominałam Wam tutaj, to wcale nie taka czysta czerwień. Na paznokciach, chociaż nie widać tego na zdjęciach a szkoda..., wpada w malinowe tony. Kryje po dwóch cienkich warstwach i to chyba tyle zalet. Nie wiem czy spowodowane jest to kształtem moich paznokci czy słabą jakością tego koloru, ale zaczął mi się po prostu kruszyć? Na końcówkach po DWÓCH DNIACH! miałam ubytki. Całość, pomimo że miś nawet mi się podobał, spiłowałam dwa dni później. Troszkę żałuję, bo przez to mam urazę do wszystkich żeli CANNI i nie wiem, kiedy ponownie je użyję. Chyba znowu ogarnie mnie haul zakupowy na lakiery hybrydowe.
Na palcu serdecznym, jak zwykle, nałożyłam biel od Semilac, a pod misiem oprócz samej bieli znajduje się także Wibo Diamonds are forever, o którym pisałam Wam tutaj.
Hello girls!
Not possible as this time flies fast! This is the end of the fifth part of the Nail Project, where the task was to perform nails associated with the word SNOW, so I would like to explain to you my interpretation.
Snow is always associated with winter, although in the spring (and it's late!) Can also appear, and since winter is Christmas, which I adore and frost! If the frost is warm hat. So on my nails you can see beautiful CANNI 543, a teddy bear in a warm cap and dots. About the teddy bear, or rather its performance step by step, I wrote a separate post that will appear on the days. The same applies to holographic dots, although for this review you will have to wait a bit longer, because my blog graphics is already so tight: P.
CANNI 543, which I mentioned here, is not so pure red. On the nails, although not seen in the pictures and the pity ..., falls into raspberry tones. Hides in two thin layers and it's probably a lot of advantages. I do not know if it's caused by the shape of my nails or the poor quality of the color, but it just started to crumble. At the ends of TWO DAYS! I have lost. The whole thing, even though I loved it, I had two days later. I regret a bit because of this I have a grudge against all CANNI gels and I do not know when I will use them again. I think it's going to take me a while to buy hybrid paint.
On a finger, as usual, I put white from Semilac, and under the bowl aside from the white, there is also the Wibo Diamonds are forever, which I wrote to you here.

Jak Wam się podoba to manicure? Lubicie misie na paznokciach? 
How do you like it manicure? Do you like nails on your nails?


34 komentarze:

 1. Bardzo ładny i słodki misio :) a czy lubię misie na paznokciach? nie wiem, u kogos mi się podobają

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszyscy ostatnio kuszą tymi misiami na paznokciach. Ja mam chwilową przerwę w malowaniu paznokci, ale na pewno wypróbuję takie misiowe zdobienie w tym sezonie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale piękne zdobienia! Miś wyszedł rewelacyjnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczne paznokcie ❤ idealne na święta:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolor tej czerwieni mi się podoba, szkoda, ze trochę trefny ten lakier :P A i miś jest przeuroczy, słodko wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię takie świąteczne paznokcie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładne paznokcie. Ja nie bawię się we wzroki na nich, nie mam do tego cierpliwości. :)

  http://justdaaria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. przepiękne zdobienia, bardzo mi się podobają. Idealne na ten czas

  OdpowiedzUsuń
 9. Jaki słodki misiaczek! Jestem nim zauroczona <3 Bez wątpienia uwielbiam takie motywy na pazurkach :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie wyszło, misio słodki :) a czas leci przez palce :P

  OdpowiedzUsuń
 11. Już w tamtym roku miałam chęć wyczarować sobie takiego misia na paznokciach i o ile na lewej ręce pewnie bym dała radę go namalować, tak na lewej mogłoby być już ciężko

  OdpowiedzUsuń
 12. Miś piękny! Szkoda, że ten żel Canni się nie sprawdził :( Na jakiej bazie zrobiłaś to zdobienie? Podobno jak są miękkie bazy i względnie miękkie paznokcie to się lubią kruszyć.

  OdpowiedzUsuń
 13. One są prześliczne, też chcę takie.

  OdpowiedzUsuń
 14. przepiękne paznokcie, ja ze swoimi nie kombinuję za mocno bo nie mam na to cierpliwości ani manualnych zdolności. ale muszę się zmotywować i wprowadzić je w klimat świąteczny, Te wyglądają doskonale!

  OdpowiedzUsuń
 15. Uroczy misiaczek ;) ostatnio często pojawia się na blogach w zimowych zdobieniach )

  OdpowiedzUsuń
 16. Słodki ten misiu :) Bardzo efektowyny manicure!

  OdpowiedzUsuń
 17. Ten Misiaczek jets na rawdę przesłodki :) bardzo mi się podoba Twoja propozycja mani na święta :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Misio wyszedł uroczy :)Króluje kolejny sezon na paznokciach :)I dobrze, bo ja bardzo lubię to zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Na zdjęciach widać, że to malina. Przynajmniej u mnie. Szkoda, że się kruszy ale dobrze że o tym piszesz. Misiaczek jest naprawdę superładny! Pozdrawiam!^^

  OdpowiedzUsuń
 20. Rewelacyjny ten manicure! Baaaardzo świąteczny...
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 21. Piękne zdobienie :) Ja miśki uwielbiam i też mam w planach :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Przeuroczy ten misiaczek :) ewidentnie czuć już klimat świąt ;)

  OdpowiedzUsuń
 23. Uwielbiam swiateczne zdobienia na paznokciach! To chyba najpiekniejsze co moze byc!

  OdpowiedzUsuń
 24. Klasyczna czerwień... Zdecydowanie mój kolor, uwielbiam.

  OdpowiedzUsuń
 25. Ale piękny mianucure, mogłabym śmiało sama nosić takie pazurki. Jeszcze nie zmalowalam nic świątecznego :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Jaki cudowny misio ;) Piękne masz zdobienie ;)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś, zostaw po sobie ślad. Będzie mi bardzo miło! ❤
Komentując bloga zgadzasz się na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu
Na wszystkie pytania odpowiadam pod komentarzem.