MY GIFT DNA, PORTFEL SKÓRZANY ELEGANT

Cześć dziewczyny!
Do świąt już coraz bliżej. Nim się obejrzymy a zostanie kilka dni. Warto już teraz pomyśleć nad prezentami dla najbliższych. Ja bardzo lubię, gdy takowe są spersonalizowane. Na całe szczęście znalazłam stronę MyGiftDNA, gdzie takich upominków jest naprawdę sporo i dla mojego męża wybrałam skórzany portfel, grawerowany
Hello girls!
Christmas is coming closer. We will look back and stay a few days. It's time to think about gifts for your loved ones. I very much like it when they are personalized. Fortunately, I found the MyGiftDNA site, where such gifts are really good and for my husband I chose a leather wallet, engraved.

Na stronie MyGiftDNA o moim produkcie napisane są następujące informacje:
Wykonanie
Stylowy skórzany portfel jest poręczny i wygodny w użytkowaniu, pomieści gotówkę, karty i dokumenty. Posiada miejsce na bilon, 2 kieszenie na banknoty, 6 miejsc na karty kredytowe, 5 kieszeni na dokumenty. Wykonany jest ze skóry w kolorze brązowym. Portfel pakowany jest w drewniane pudełko, na którym również można umieścić grawer.
Grawer 
Grawer na portfelu wykonany jest z użyciem najnowszych technologii laserowych. Dysponujemy laserem najlepszej w Europie firmy Trotec Laser. Grawer laserowy pozwala na osiągnięcie dokładności rzędu setnych części milimetra, dzięki czemu portfel wygląda niesamowicie! Grawer jest trwały i nawet po długim użytkowaniu produktu pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.
The MyGiftDNA product page contains the following information:
Execution
Stylish leather wallet is handy and comfortable to use, holds cash, cards and documents. Coin pockets, 2 banknote pockets, 6 credit card slots, 5 document pockets. Made of brown leather. The wallet is packed in a wooden box, where you can also place the engraver.
Engraver
The engraver on the wallet is made using the latest laser technology. We have the best laser in Europe by Trotec Laser. Laser engraving allows you to achieve the accuracy of a hundredth of a millimeter, making your wallet look amazing! Engravings are durable and even after long use the product remains intact and very visible.
Zdecydowanie na pochwałę zasługuje kontakt ze sprzedawcą, jak i wysyłka, która jest natychmiastowa. Nie spodziewałam się tak fajnego podejścia do klienta. Moja paczka przyszła na drugi dzień, doskonale zapakowana w ponad 2 metrową folię bąbelkową. Dzięki temu mam 100% pewności, że nie zostanie uszkodzona podczas transportu.
Definitely worthy of praise is the contact with the seller, as well as shipping, which is immediate. I did not expect such a nice approach to the customer. My pack arrived the next day, perfectly wrapped in over 2 meters of bubble wrap. Thanks to this I have 100% certainty that it will not be damaged during transport.
Pudełko wykonane jest z ciemnego drewna, ma pięknie wygrawerowany napis. Wewnątrz, portfel owinięty jest tkaniną, a sam portfel zrobiony jest z ciemnej skóry. Grawer na nim jest delikatny, nie głęboki, ale bardzo dobrze widoczny. Specjalnie wybrałam wersję z ornamentami, bo je uwielbiam i nie zawiodłam się.
The box is made of dark wood, has a beautiful engraved inscription. Inside, the wallet is wrapped in a fabric, and the wallet itself is made of dark leather. The engraver on it is delicate, not deep but very visible. I especially chose the version with ornaments, because I love them and I was not disappointed.
W środku znajduje się miejsce na 6! kart kredytowych, dwie kieszonki za siatką na dokumenty, kieszonka na monety oraz dwie przegródki na banknoty. Portfel wybrałam w wersji książeczkowej. Całość prezentuje się naprawdę elegancko i mam nadzieję, że mój mąż będzie równie zachwycony, co ja.
In the middle there is a place for 6! credit cards, two pockets behind a mesh for documents, a coin pocket and two banknote compartments. I chose the wallet in the booklet. The whole looks really elegant and I hope my husband will be equally delighted as I am.
Myślę, że byłby to idealny prezent dla każdego, kto marzy o ładnie wyglądającym, doskonale wykonanym portfelu, a zapach skóry sprawia, że mam ciarki na plecach - uwielbiam go! Możliwe jest również wybranie dodatków. W moim przypadku to zapakowanie na prezent, dzięki czemu zamówienie otrzymujemy już gotowe do podarowanie drugiej osobie.
I think it would be a perfect gift for anyone who dreams of a nice looking, well-made wallet, and the smell of the skin makes me shiver on my back - I love it! It is also possible to select add-ons. In my case it's a gift wrap, so we get the order ready to give to the other person.
Mój prezent możecie zakupić tutaj. Możliwe jest także wybranie graweru na pudełku, imienia oraz inicjału na portfelu. Strona jest naprawdę bardzo przejrzysta. Zakładki podzielone są na: prezent dla..., okazje, kategorie, bestseller, promocje i nowości. Dla mnie najlepszą zakładką jest kategorie, gdzie w łatwy sposób mogę odnaleźć to na czym najbardziej mi zależy.
You can buy this gift here. It is also possible to select the engraver on the box, name and initials on the wallet. The site is really very clear. Bookmarks are divided into: gift for ..., bargains, categories, bestseller, promotions and news. For me the best bookmark is categories, where I can easily find what I care about most.

A wy znacie tę stronę? Lubicie kupować w takich miejscach czy wolicie tradycyjne zakupy?
And you know this site? Do you like to buy in such places or do you prefer traditional shopping?


35 komentarzy:

 1. Ale świetny pomysł na prezent! Super to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładnie i elegancko wygląda może być fajnym prezentem faktycznie na świeta ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysł świetny lubię takie praktyczne spersonalizowane prezenty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. pięknie to wygląda :) super pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jakoś nie jestem fanem grawerunków, nawet na biżuterii. ;) Ale jak wiemy, że ktoś lubi, to faktycznie fajny pomysł na prezent. :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładny portfel :) Niedawno też korzystałam z tej strony, mają świetny asortyment, to trzeba im przyznać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam bardzo podobny portfel, ale w zestawie był jeszcze z brelokiem i długopisem. Bardzo fajny pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale ten z brelokiem i długopisem nie był skórzany :P

   Usuń
 8. Bardzo elegancko i wytwornie to wygląda...
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wygląda fajnie i dobrze jakosciowo :)
  Chociaż ja chyba nie chciałabym mieć portfela ze swoim imieniem

  OdpowiedzUsuń
 10. Super pomysł na prezent. Ja chyba muszę zacząć się rozglądać za prezentami, żeby potem nie ganiać na ostatnią chwilę :)

  OdpowiedzUsuń
 11. podoba mi się, jest elegancki i dobrej jakości :)

  OdpowiedzUsuń
 12. świetny portfel! idealny prezent dla męża :)

  OdpowiedzUsuń
 13. świetny pomysł, wpadło mi kilka rzeczy w oko

  OdpowiedzUsuń
 14. Wygląda cudownie :) Sama zamawiałam mojemu tacie portfel z tej strony i jest bardzo zadowolony :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Ciekawy pomysł, choć ja muszę rozejrzeć się za czymś innym, bo mój facet jest typowym minimalistą i jeśli portfel to tylko czarny bez wzorków :P

  OdpowiedzUsuń
 16. Świetnie się prezentuje : ) Super pomysł, a Świeta już tuż tuż :) Trzeba się rozglądać za prezentami

  OdpowiedzUsuń
 17. Na prawdę fajnie to wygląda, super pomysł na prezent :D!

  OdpowiedzUsuń
 18. portfel to jeden z fajniejszych prezentów tak uważam :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Taki personalizowany portfel to świetny pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Świetny prezent, naprawdę bardzo mi się podoba! Pozdrawiam!^^

  OdpowiedzUsuń
 21. WOW świetny pomysł na prezent!.Zwłaszcza dla faceta!

  OdpowiedzUsuń
 22. Wyglada pieknie, mysle, ze mezowi tez przypadnie do gustu 😀

  OdpowiedzUsuń
 23. Świetny pomysł na osobisty prezent ❤

  OdpowiedzUsuń
 24. Piękny portfel :)Świetny pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Pomysł na prezent rewelacyjny!

  OdpowiedzUsuń
 26. Ładny portfel. Pierwszy raz słyszę o tej stronie. :)

  http://justdaaria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Słyszałam o tej stronie i kusi mnie bardzo! Szczególnie ta kartka urodzinowa z własnymi zdjęciami i jeśli wszystko pójdzie dobrze - zrobię taką siostrze. Super strona i dobrze, że znalazłyśmy ją przed świętami ;) To pudełko jest cudowne ♥

  OdpowiedzUsuń
 28. Bardzo ciekawy pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Spersonalizowane gadżety zawsze są miłym dodatkiem do prezentu :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Super pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 31. ale super sprawa i oryginalny pomysł na prezent ;)

  OdpowiedzUsuń
 32. Lubię takie prezenty,ale portfel już mój narzeczony ode mnie dostał, więc musze myślec o czymś innym ;)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś, zostaw po sobie ślad. Będzie mi bardzo miło! ❤
Komentując bloga zgadzasz się na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu
Na wszystkie pytania odpowiadam pod komentarzem.