LAMPA SUNUV DUAL LED UV 48 W

Cześć dziewczyny!
Lampa Dual LED była moim marzeniem od bardzo dawna, ale zawsze plan zakupu odkładałam na później. W pewnym momencie zauważyłam, że moja zwykła UV nie utwardza już tak dobrze, a żarówki robią się ciemniejsze. To ewidentny znak do ich wymiany. Przeszukałam strony z takimi urządzeniami i postanowiłam w końcu zamówić ledówkę. Wybór padł na SunUV Dual LED UV 48 w w kolorze czerwonym, który niesamowicie mi się podoba.
Sprzedawcy Wam nie podam, bo nie lubię być oszukiwana, nawet jeśli chodzi o kilka, kilkanaście godzin opóźnienia w wysyłce, co przeniosło się na dwa dni, ale kosztowała 119 zł + wysyłka.
Hello girls! 
Dual LED lamp has been my dream for a very long time, but I always put down my purchase plan for later. At one point, I noticed that my ordinary UV does not cure so well, and the bulbs get darker. This is an evident sign for their exchange. I searched the site with such devices and finally decided to order a lanyard. The choice fell on SunUV Dual LED UV 48 in red, which I really like. 
Sellers will not give you, because I do not like to be cheated, even when it comes to several, several hours delay in shipping, which moved for two days, but costed 119 zł + shipping.
Gdy otworzyłam kartonik z lampą bardzo zdziwiła mnie jej wielkość, bo jest naprawdę mała, ale dłoń zmieści się cała bez problemu. Kolor ma świetny i praktyczny, nie widać na nim zabrudzeń, tak jak na zwykłej UV. Na zdjęciach wygląda na lekko zakurzoną, nie mam pojęcia dlaczego, ponieważ czyściłam ją przed fotografowaniem.
Dno lampy ofoliowane było niebieską folią, taką samą jak ta na płytkach do stempli. Aby ją ściągnąć należy całość odczepić od lampy i odkleić 3 nóżki, które bez problemu, po wykonaniu tej czynności, przykleicie. To co dla mnie ułatwienie to to, że całe dno przyczepione jest na magnes, bo jest metalowe co dużo lepiej sprawdza się w zachowaniu czystości.
When I opened the cardboard box with a lamp, I was really surprised by its size, because it is really small, but the hand will fit all without problems. The color is great and practical, there is no dirt on it, just like normal UV. The photos look a bit dusty, I have no idea why, because I cleaned it before shooting. 
The bottom of the lamp was covered with blue foil, the same as that on the stamp plates. To remove it should be detached from the lamp and peel off 3 feet, which without problem, after doing this, you glue. What makes me easy is that the bottom is attached to the magnet, because it is metal, which is much better in keeping the cleanliness.
Wewnątrz znajduje się 30 diod LED, które utwardzą i hybrydę i żel na mur beton, ale o tym za chwilkę. Troszkę żałuję, że nie kupiłam lampy z wyświetlaczem czasu, ale byłam tak podekscytowana, że zapomniałam poszukać jak one wychodzą cenowo, a kosztują tyle samo.
Moja posiada sensor ruchu. Działa on ok, wyłącza się albo sam albo jeśli wcześniej wyjmiemy dłoń, co nieco mnie irytowało czułością i zazwyczaj z niego nie korzystałam.
Inside there are 30 LEDs that will harden and the hybrid and the gel on the concrete wall, but about this for a moment. I regret that I did not buy a time display lamp, but I was so excited that I forgot to look for them as they come out and cost the same. 
My own motion sensor. It works ok, turns off either alone or if we remove the hand earlier, which a little annoyed me with tenderness and usually did not use it.
Posiada timer 5 s, 10 s i 30 s co w praktyce działa inaczej. 5 s to 7 s, 10 s to 30 s, a 30 s to 60 s. Szkoda, że błąd jest tak duży. Do lampy dołączony jest adapter oraz kabel do kontaktu.
Teraz chyba najważniejsze, czyli utwardzanie. Bazy, a przetestowałam Semilac, Indigo, Victoria Vynn, MylaQ i Bling utwardza na pierwszym trybie czyli 5 s (7 s). Kolory, czyli lakiery hybrydowe, żele kolorowe i budujące utwardza na drugim trybie czyli 10 s (30 s). Trzeciego tryby, czyli 30 s (60 s) nie używałam w ogóle.
It has a timer of 5 s, 10 s and 30 s which in practice works differently. 5 s to 7 s, 10 s to 30 s, and 30 s to 60 s. Too bad that the error is so big. The adapter comes with an adapter and a contact cable. 
Now the most important, or cure. Base, and I tested Semilac, Indigo, Victoria Vynn, MylaQ and Bling hardened in the first mode ie 5 s (7 s). Colors, that is, hybrid paints, colored gels and builders cure in the second mode ie 10 s (30 s). The third mode, ie 30 s (60 s) I did not use at all.

Pracuje mi się z nią naprawdę świetnie. Emituje białe światło, które nie razi i nie męczy oczy, tak jak tradycyjne UV. Mam wielką nadzieję, że wystarczy mi na dłuuugie lata.
A wy macie tę lampę? Czy może używacie tradycyjnych? Dajcie znać!
Buziaki :*
I work really hard with her. It emits white light that does not hurt and does not tire the eyes, just like traditional UV. I hope that it will last me for a long time. 
And you have this lamp? Can you use traditional? Let me know! 
Kisses :*

35 komentarzy:

 1. marzy mi śie taka lampa :) ale ten błąd z czasem jest spory hehe :) ja też myślę o nowej bo mam jeszcze tą najsłabsza ....podajrze 12 W

  OdpowiedzUsuń
 2. ładna lampa, też mam led ale moja ma tylko 3 punkciki świetlne. jest maleńka .nie miesi się do niej całą dłoń.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam swoją z Semilaca i jestem zadowolona:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam prawie identyczną, jest super bardzo sobie chwalę :) Twoja lampa ma śliczny kolorek 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta lampa wygląda na bardzo profesjonalną! Myślę, że będzie służyła długie lata:)
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czerwona lampa wygląda bardzo ładnie :) O swojej niedawno pisałam. 30 sekund na żele budujące to nie trochę za krótko? Ja w swojej lampie 48W żele utwardzam na czas maksymalny czyli 2 minuty :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi sie utwardzaja w 30 s :). A kolorowe zele czy hybrydy w 5 s :D

   Usuń
 7. Mi by się przydała nowa lampa :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Właśnie ja muszę kupić sobie lampę ledową :) Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Very interesting post! ♥️♥️♥️

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja korzystam z usług kosmetyczki więc doświadczenia z lampami nie mam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Własnie jestem na etapie kupowania sunone. Nie wiem jeszcze którą dokładnie wybrać :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Mi to się wydaje że ta lampa ma pomylony opis tych trybów. Lampy z reguły mają 10s, 30s i 60s, więc chyba tak to powinno wyglądać :) Ja mam lampę 36W i na razie mi wystarcza, ale za jakiś czas pewnie skuszę się na taką 48 ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj akurat pierwszy tryb nie utwardza 10s tylko ok 5-7s:)

   Usuń
 13. Mam taką w wersji białej i sprawdza mi się świetnie ;) Chociaż ostatnio lampa Stylistic z Claresy jest moim oczkiem w głowie ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja mam 3 lampy - najzwyklejszą UV, diament UV/LED, taki spory mostek o dużej mocy (36w) i czekam jeszcze na 4, o mocy takiej, jak prezentowana tu przez Ciebie lampa :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo fajna ta lampa z tego co piszesz, tylko szkoda że te czasu utwardzania zostały źle opisane, Ja używam mostku z Semilac, ale myślę o zakupie jakiejś innej lampy :)

  OdpowiedzUsuń
 16. wygląda fajnie! Ja na ten moment używam Sun2 :)

  OdpowiedzUsuń
 17. no fajna ta lampa, też by mi się przydało coś w razie W padnięcia starej

  OdpowiedzUsuń
 18. Mam ta lampę i jestem zadowolona:)
  Nouw.com/elaa_96

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja mam białego diamencika i jestem w pełni zadowolona z tej lampy, ale Twoja też wygląda ciekawie. Do tego ma piękny kolor :)
  Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Pięknie wygląda ta lampa. Też by mi się taka przydała.

  OdpowiedzUsuń
 21. Super wpis, sama robię sobie paznokcie metodą hybrydową więc takie porady mi się przydadzą.

  OdpowiedzUsuń
 22. Nie znam się na lampach, ale ta już podoba mi się z wyglądu :D

  OdpowiedzUsuń
 23. A ja szukam lampy i trochę nabrałam chęci na ta... :) Bardzo ładna jest w dodatku.
  Zapraszam na:
  zeszminkanaustach.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Fajna lampka :) Może kiedyś ją zakupię :)

  OdpowiedzUsuń
 25. ja mam lampę z Semilac i bardzo lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Nie znam tej lampy ;) Ale fajnie, że Ci się sprawdza ;)

  OdpowiedzUsuń
 27. Akurat przymierzam się do kupna nowej lampy. Moja dotychczasowa niestety nie spełnia już moich wymagań. Myślę, że skuszę się właśnie na tą, choć jeszcze będę prowadzić poszukiwania :P

  OdpowiedzUsuń
 28. Mam bardzo podobna lampe z semilac :) i jestem z niej bardzo zadowolona ;)

  OdpowiedzUsuń
 29. Ta lampa wygląda genialnie. Uwielbiam design w stylu space age! ^^

  OdpowiedzUsuń
 30. Lampa 48 W to mój najlepszy zakup tego roku!

  OdpowiedzUsuń
 31. Mam taką samą lampę, tylko moja jest czarna i ma czasy 5s, 30s i 60s ;) Bardzo ją lubię!

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś, zostaw po sobie ślad. Będzie mi bardzo miło! ❤
Komentując bloga zgadzasz się na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu
Na wszystkie pytania odpowiadam pod komentarzem.