CZĘŚĆ IV - BIŻUTERIA

Cześć dziewczyny!
Zastanawiam się czy kogoś dziwi jeszcze to, gdy piszę, że kolejne mani wyszło nie tak jak chciałam? Tak, z tym też tak było. Zaplanowałam kobaltowe paznokcie z czarnym wzorkiem, coś podobnego do broszek, z odbitą złotą folią. Ale folia jeszcze nie doszło, chociaż w Polsce jest od 20 października, a kobalt jakoś nie bardzo chciał dobrze wyglądać na moich paznokciach. Wtedy wymyśliłam, że może coś z cyrkoniami i perełkami, ale i tym razem nic się nie układało. Wiecie jakie to okropne uczucie, gdy coś się rozplanuje w najdrobniejszych szczegółach, a i tak cały plan poszedł z dymem? Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wykonam swoje zaplanowane paznokcie. Może w kolejnym projekcie?
Hello girls!
I wonder if anyone else is surprised when I write that the next mani came out not what I wanted? Yes, that was the way it was. I planned cobalt nails with a black pattern, something similar to broccoli, with a gilded foil. But the film has not yet arrived, although in Poland since October 20, and cobalt somehow did not want to look good on my nails. Then I thought maybe something with zircons and pearls, but this time nothing worked. You know what a horrible feeling when something is laid out in the smallest details, and still the whole plan went with the smoke? I hope to do my planned nails one more time. Maybe in the next project?

Moim pierwotnym zamysłem było mieć broszkę z odbitej folii. Jak za pewne wiecie, był szał na tego typu biżuterię i powstało mnóstwo wzorów, a skoro mój najważniejszy produkt nie dotarł zaczęłam szukać czegoś podobnego w swoich zbiorach. Znalazłam naklejki, ponoć wodne, które są odrobinę podobne. Kwiatek - swoją drogą, gdy tak na niego teraz patrzę, to przypomina tego z mojego logo <3 - otoczony jest przepięknym srebrnym konturem z różowym wypełnieniem. W sam raz do tej części Projektu. Dlaczego piszę ponoć? Bo tak naprawdę są to zwykle naklejki na paznokcie 3D, z tym że, gdy zamoczy się je w wodzie łatwiej odchodzą od przezroczystej, dość sztywnej folii. Zdawać by się mogło, że klej mają mocny i raz przyklejone do paznokcia zostają tam do spiłowania. O ile w jakimś miejscu nie przykleicie ich lekko krzywo, wtedy odstają i nie łatwo je ujarzmić. Mi pomogło przyklejenie ich od spodu na top i utwardzenie w lampie. To co najbardziej mnie w nich irytuje, to to ze przyklejone na białą hybrydę bardzo dobrze można zauważyć, iż są one na ŻÓŁTEJ folii i wyglądają nieestetycznie. Żeby uniknąć takiego efektu nożyczkami wycinałam cały wzór bardzo blisko krawędzi. Na jednym arkusiku jest sporo naklejek w jednym wzorze o różnych rozmiarach, więc pasować będą na każdą wielkość paznokcia. Możecie je kupić u tego sprzedawcy. Dodałam także po jeden, dwóch cyrkoniach, aby uzupełnić całość.
My original idea was to have a brooch of reflective film. As you know, there was a craze for this type of jewelry and a lot of designs came into being, and since my most important product has not arrived, I started looking for something similar in my collection. I found stickers, say water, which are a bit like. Flower - by the way, when I look at it now, it reminds me of my logo <3 - surrounded by a beautiful silver outline with pink fill. Right to this part of the Project. Why am I writing? Because they are usually 3D nail stickers, with the fact that when they are dipped in water they are easier to move away from the transparent, rather rigid film. It would seem that the glue is strong and once glued to the nail they are there to be sprayed. As long as you do not glue them slightly at some point, then they stand out and they are not easy to tame. Mi helped glue them from the bottom to the top and harden in the lamp. What annoys me the most is that they are glued to the white hybrids very well to notice that they are on YELLOW film and look unassuming. To avoid such effects with scissors I cut the entire pattern very close to the edge. There are a lot of stickers in a single sheet of different sizes, so they will fit in every size of the nail. You can buy it from this seller. I also added one, two zircons to complement the whole.

Róż to nic innego jak CANNI nr 516, które przedstawiałam Wam przy tym zdobieniu. Akurat tam był on w asyście topu z WIBO, dziś występuje solo. Na każdym zdjęciu wychodził inaczej, wiec ciężko było mi uchwycić jego kolor. Pod naklejki użyłam bieli od Semilaca i całość pokryłam topem od MylaQ.
Pink are nothing but CANNI No. 516, which I presented to you in this decor. There he was with the WIBO top, today he is solo. Each picture was different, so it was hard for me to capture his color. Under the sticker I used white from Semilac and the whole topped with MylaQ.
Sporo czasu minęło nim ponownie miałam tak jasne i delikatne paznokcie, ale uwierzcie, ze czuję się z nimi naprawdę świetnie. Jesień czy zima to nie tylko czas na ciemne kolory, ale także na jaśniejsze odcienie.
It took me a long time to get my bright and delicate nails again, but believe me I'm really good with them. Autumn or winter is not only a time for dark colors, but also for brighter shades.

Jak Wam się podoba moja interpretacja IV części Projektu? Co myślicie o tych naklejkach? Lubicie takie jasne manicure czy wolicie ciemniejsze?
How do you like my interpretation of the IV part of the project? What do you think of these stickers? Do you like such a clear manicure or do you prefer darker ones?

40 komentarzy:

 1. genialny manicure, ta ozdoba jest fantastyczna

  OdpowiedzUsuń
 2. Elegancki kobiecy manicure, świetnie się prezentuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taka prostota a wygląda efektownie.

  OdpowiedzUsuń
 4. A mi o tak sie podoba. Piękne mani

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale pięknie wygląda ta naklejka na paznokciu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana, śliczne mani 💅 biżuteria wyszła świetnie 👌 😊 sama kiedyś również zrobiłam takie zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Osobiście wolę jasne mani! W ogóle może to trochę kontra Twojej pasji ale najbardziej lubię naturalne paznokcie, dlatego myślę nad zakupem zestawu do manicure japońskiego. Pozdrawiam!^^

  OdpowiedzUsuń
 8. Podobają mi się takie jasne kolorki, ale niestety takie lakiery potrzebują zazwyczaj kilku warstw, dlatego rzadko używam

  OdpowiedzUsuń
 9. Pięknie. Ja w jesien i zime wlasnie lubię rozjasnic depresyjne stany poprzez roz na paznokciach;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wyszło idealnie, sama chciałabym mieć takie paznokcie!
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ładne są :) delikatne. Na początku wpisu masz tyci błąd (folia jeszcze nie doszło/a) :*

  OdpowiedzUsuń
 12. Przepięknie, tak delikatnie i kobieco :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Mam bardzo podobne naklejki do tych, które tu naniosłaś :) Manicure bardzo ładny, schludny :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Podoba mi się taki manicure - i kolor lakieru i wzór naklejki zdecydowanie w moim typie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Też mam te naklejki, a w sumie miałam ;D Zużyłam cały pliczek więc chyba to najlepszy dowód na to że fajnie mi się sprawdzały ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. bardzo podoba mi się taki jaśniutki lakier :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Często tak mam - a w zasadzie prawie zawsze (ostatnio) - że sobie coś zaplanuję ze szczegółami a okazuje się, że na paznokciach nie wygląda to tak dobrze jakbym chciała żeby wyglądało :D
  Twoje zdobienie mi się podoba - jest bardzo ładne i delikatne! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 18. wygląda dla mnie ślisznie :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Cudne paznokcie , takie kobiece i delikatne . Bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Cóż to za cudo! Wygląda rewelacyjnie ;) Uwielbiam takie delikatne zdobienia, ale z jednym wyrazistym elementem ;) Bardzo w moim stylu ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. Bardzo ładny i delikatny manikiur. Zdecydowanie wolę jasne kolory na paznokciach.

  OdpowiedzUsuń
 22. O matko, ale pięknie to wygląda! Ja akurat zaczynam przygodę z bardziej zaawansowanym manicure hybrydowym i takie wpisy są dla mnie bardzo cenne :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Widziałam już to zdobienie u Ciebie na Instagramie ;) Przepiękne pazurki *.*

  OdpowiedzUsuń
 24. Bardzo mi się podobają, takie delikatne i dziewczęce :)

  OdpowiedzUsuń
 25. MAsz piękną płytkę paznokciową kochana ;) I wszytsko na niej pięknie wygląda ;)

  OdpowiedzUsuń
 26. Nie lubię takiego różu ale zdobienie na palcu wskazującym jest wprost zjawiskowe. Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś, zostaw po sobie ślad. Będzie mi bardzo miło! ❤
Komentując bloga zgadzasz się na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu
Na wszystkie pytania odpowiadam pod komentarzem.