CZĘŚĆ III - SWETEREK

Cześć dziewczyny!
Rozmyślając nad zdobieniem do III części projektu brałam pod uwagę trzy wyjścia: pierwsze i chyba najbardziej popularne i pracowite to wypukłe sweterkowe wzory pokryte matowym topem, które zna każda blogerka; drugie to skandynawskie zdobienia widniejące na ich sweterkach, które możecie znaleźć także w Tatrach; trzecie to haft, który ostatnio tak króluje wśród różnych części garderoby w tym również na swetrach.
Hello girls! Thinking about decorating the III part of the project, I took into account three issues: the first and probably the most popular and busy are the convex sweater patterns covered with a matt top that every blogger knows; the other are Scandinavian ornaments on their sweaters, which you can find also in the Tatras; Third is the embroidery which recently reigns among the various garments including sweaters. 

Nie sposób nie zauważyć, że jestem paznokciowym odmieńcem. Nie lubię bezwarunkowo kopiować panujących trendy, dlatego tej jesieni nie zobaczycie żadnego typowego zdobienia, chociaż mam naklejki wodne z liścmi klonu, więc może kto wie...? :) Nawet shell nail czy stone nail zrobiłam kiedy ten cały szał minął. W zdobieniach bardzo często kieruje się swoim pomysłem. Bardzo podobnie było także teraz. Spodziewałam się jak mniej więcej wyglądać będzie ta część, dlatego postawiłam na opcję numer trzy - haft, który może wydawać się zbyt prosta dla niektórych z Was. Oczywiście nie neguję wyboru innych, po prostu jestem odmieńcem i indywidualistką. Nawet w szkole, gdy mieliśmy robić coś w grupach nienawidziłam tego, bo wolałam robić sama, Zawsze na tym najlepiej wychodziłam.
It is impossible not to notice that I am a nail variant. I do not like unconditionally copying the prevailing trends, so this autumn you will not see any typical decor, although I have watermarks with maple leaves, so who knows ...? :) Even nail shells or stone nail did when this whole frenzy passed. In decorations, he often leads his idea. It was also very similar now. I expected to see how much this part would look, so I set the number three option - embroidery, which may seem too simple for some of you. Of course I do not deny the choice of others, I am just a changelist and an individualist. Even at school, when we were doing something in groups I hated it, because I preferred to do it myself, always the best I went out.

Gdy już wybrałam co mniej więcej chcę mieć na paznokciach zaczęłam szukać. Do opcji pierwszej miałam naprawdę sporo wzorów przygotowanych warkoczy. Do drugiej długo szukałam odpowiednich motywów, ale i tutaj coś znalazłam. Do mojego haftu nie było tak łatwo. Przeszukałam google, aby znaleźć jakiś szkic, na marne. W końcu zaczęłam przeglądać swoje naklejki wodne i to był strzał w dziesiątkę! Znalazłam takie, które w przyjemny sposób odwzorowują haftowane kwiaty i ładnie komponuje się do obecnej pory roku. Po zaaplikowaniu ich pokryłam je matowym topem, o którym również przygotowuję post. Pozostałe paznokcie pomalowałam semilacowym fioletem, którym mam dopiero pierwszy raz na paznokciach, a posiadam go z dwa czy trzy lata.
Once I have chosen what I want to have on my nails I started looking. For the first option I had really a lot of designs prepared braids. For the second time I was looking for the right motives, but here I found something. My embroidery was not so easy. I searched google to find some sketches, to waste. Finally I started to look at my water stickers and it was a bullseye! I found one which in a pleasant way imitates the embroidered flowers and nicely complements the current season. After applying them, I covered them with a matte top, which I also prepare post. The other nails I painted with semilane violet, which I have only for the first time on the nails, and I have it two or three years.

014 Dark Violet Dreams to piękna ciemna śliwka. Już jedna warstwa wspaniale kryje, chociaż ja zawsze wolę nałożyć dwie cienkie. Utwardza się w 30 s w lampie LED 48 w (tak, tak! w końcu ją kupiłam!), chociaż myślę że 10 s też by dało radę! Jak każdy lakier hybrydowy Semilac trzyma się na moich paznokciach nienagannie i idealnie wygląda do spiłowania.
Naklejki wodne to STZ-369. Niestety nie są one na przezroczystej folii, a na tej białej, która jest nieco grubsza przez co ciężej aplikuje się ją na paznokcie, bo bardzo często, nawet po pomalowaniu TOPem odkleja się od bazowego koloru. Cała seria STZ jest dość wąska i ja zazwyczaj używam trzech największych naklejek, bo pozostałe dwa na moje paznokcie serdeczny i środkowy się nie nadają. Ale i tak mają naprawdę piękny wzór.
Jako bazę pod manicure nałożyłam tę z Victoria Vynn, która jest nadal w fazie testów, natomiast TOP to MylaQ, który daje wspaniały połysk oraz I'M MATT TOP COAT.
Całość jest bardzo prosta, tak jak proste, bez wydziwień są haftowane swetry!
014 Dark Violet Dreams is a beautiful dark plum. One layer is great, although I always prefer two thin ones. It cures in 30 seconds in the 48 watt LED light (yes, yes, I finally bought it!), Although I think 10 would be ok too! Like every Semilac hybrid lacquer, it stays on my nails impeccably and looks perfect to the finish. 
Watermarks are STZ-369. Unfortunately, they are not on transparent film, and on that white, which is a bit thicker, which makes it harder to apply it on the nails, because very often, even after painting TOP peels away from the base color. The whole STZ series is quite narrow and I usually use the three biggest stickers, because the other two on my heart and middle nails do not fit. But they have a really beautiful pattern anyway. 
As a base for manicure I applied it to Victoria Vynn, which is still in the test phase, while TOP is MylaQ, which gives a wonderful shine and I'M MATT TOP COAT. The whole is very simple, just as simple, no surprises are embroidered sweaters!
Jak Wam się podoba to mani? Dajcie znać!
Buziaki :*
How do you like it mani? Let me know! 
Kisses :*

35 komentarzy:

 1. Piękne zdobienie! Często najlepiej coś wychodzi, kiedy nie podążamy za obecną modą ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie Ci wyszło, ja zazwyczaj mam problem z nałożeniem naklejek na cały paznokieć;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się jak zawsze :D Motywy kwiatowe są zawsze "modne" i zawsze wyglądają dobrze :D

  OdpowiedzUsuń
 4. ślicznie wyglądają te naklejki <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne te naklejki :) Miałam gdzieś podobne, ale w odcieniach beżu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne są te paznokcie! Wzór z naklejek podbił moje serducho! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny efekt końcowy, mogłabym sama nosić taki manicure :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ładny manicure - schludny i kolorystycznie wszystko gra :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ładnie wyszło:) ja też tak miałam że w szkole wolałam sama niż w grupie pracować :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Śliczne mani :)lubię naklejki wodne, a Twoje mają śliczny wzór :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wow ślicznie Ci ten mani wyszedł :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Przepiekny efekt! Kolory i wzorki swietnie się prezentuja 😍

  OdpowiedzUsuń
 13. Kolor świetnie współgra z naklejkami :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ale pięknie wyglądają te pazurki! Bardzo mi się podoba <3

  OdpowiedzUsuń
 15. Gdyby nie tytuł i opis zdobienia to raczej nie pomyślałabym, że inspiracją był sweterek, ale naklejki są przepiękne :) Dla mnie akurat naklejki z tej serii na szerokość są idealne, ale czasem muszę skracać paznokcie by starczyły na długość ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Po przeczytaniu z niecierplwością szłam w dół żeby zobaczyć kolejne Twoje piękne pazurki ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. jestem pod wrażeniem, super

  OdpowiedzUsuń
 18. Bardzo ładny i kobiecy wzor :)

  OdpowiedzUsuń
 19. motywy kwiatowe zawsze super wyglądają :D

  OdpowiedzUsuń
 20. One są ABSOLUTNIE piękne! Gratuluję pomysłu i wykonania:D
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 21. Śliczne zdobienie! Bardzo w moim guście :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Przepiękne te kwiatuchy! Pozdrawiam!^^

  OdpowiedzUsuń
 23. Ależ przepieknie Kochana :* jestem zauroczona :*

  OdpowiedzUsuń
 24. Super, indywidualne podejście do tematu! Masz rację - takich swetrów (i nie tylko) z kwiatowymi haftami jest teraz b. dużo :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Pięknie ozdobione pazurki! :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Cudowne paznokietki, jak zawsze w Twoim wykonaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Świetne! Też trochę jestem takim odmieńcem :D

  OdpowiedzUsuń
 28. Śliczne mani. Zawsze tak idealnie umiesz połączyć wzory i kolory :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś, zostaw po sobie ślad. Będzie mi bardzo miło! ❤
Komentując bloga zgadzasz się na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu
Na wszystkie pytania odpowiadam pod komentarzem.