Turkus nr 66 w delikatnej odsłonie

Cześć dziewczyny!
Kiedy zobaczyłam go po otwarciu paczki, wiedziałam że chcę go jak najszybciej mieć na paznokciach. Piękny turkus to kolejny z serii lakierów Golden Rose Expert Dry. Tak jak inne, jest naprawdę genialny. Więcej o stronach technicznych możecie przeczytać tutaj
Już gdy pomalowałam wszystkie paznokcie postanowiłam nieco go zmodyfikować i tak na lewej ręce na mały położyłam matowy top, na serdeczny sugar effect, środkowy pozostał błyszczący, wskazujący był białym z sugar, a kciuk matowy. Na prawej ręce całość wyglądała nieco inaczej.
Lakierem GR nr 66 malowało mi się bardzo dobrze. Krył przy dwóch cienkich warstwach i nie smużył. Niestety to top matowy zabrał trochę jego koloru przy skórkach.
U mnie na paznokciach lakiery noszą się bardzo dobrze i po trzech dniach nie było żadnego odprysku, ale mani mi się już znudziło i po prostu go zmyłam. Pomimo wspomnianego już sugar effect bardzo łatwo udało się usunąć go z moich paznokci.

Hello girls! 
When I saw it when I opened the package, I knew I wanted it as soon as possible on my fingernails. Beautiful turquoise is another of the Golden Rose Expert Dry varnish series. Like others, it is really brilliant. More about technical pages you can read here
Already when I painted all the nails I decided to modify it a little, so on the left hand to put a small matt top, hearty sugar effect, the middle remained shiny, indicating it was white with sugar, and the matted thumb. On the right hand, the whole thing looked a bit different. GR No. 66 painted me very well. Covered in two thin layers and did not rub. Unfortunately it was a matt top that took some of its color to the skin. At my nails paint very well and after three days there was no splinters, but the mani already bored and I just washed it. Despite the already mentioned sugar effect, it was very easy to remove it from my nails. 

Buziaki :* 
Kisses :*

ps Musicie mi wybaczyć, ale w tym tygodniu nie dam rady wykonać zdobienia na tydzień z zachodem słońca. Postaram się to nadrobić pod koniec całego projektu. 30 komentarzy:

 1. Bardzo lubię lakiery Golden Rose :)
  Ja mimo swojego nicka :D z przerażeniem zobaczyłam niedawno,że nie mam turkusowego lakieru! skończyły się :D czym prędzej zamówiłam dziś w Avonie :D a na stoisku GR będę lada dzień więc pewnie też coś wyszperam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tez ich lakiery lubie, a z AVONu jak na razie mam tylko piaski :D

   Usuń
 2. Bardzo ładne odcienie niebieskiego ;-) U mnie zachód słońca właśnie się produkuje ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przed hybrydami też bardzo lubiłam lakiery z Golden Rose :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny kolor! Poszukam go u siebie na stoisku :) P.S. Co do mojego zdjęcia dyplomowego to jedyne które wyszło niestety robiła je dziewczyna która dopiero się uczy i ciągle coś jej nie pasowało i poprawiała i zostało to które jedyne jako tako wyszło :D życie jest dziwne :D dziękuję za komentarz :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znam to, gdy ktoś się uczy i coś robi :D

   Usuń
 5. Prezentuje się naprawdę pięknie, ja teraz daję sobie spokój z lakierami,po mojej przygodzie z zmywaczem to chyba przez długi czas nie będę używać lakierów..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po takiej akcji ze zmywaczem chyba też bym dała sobie spokój :)

   Usuń
 6. turkus na lato w sam raz! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny kolorek :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny ten turkus *.* Uwielbiam lakiery Golden Rose ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ładny turkus, poluję na lakier hybrydowy w takim odcieniu. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka hybrydka bym chetnie przyjela :P

   Usuń
 10. Cudownie wyglądają te pazurki ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Turkus idealnie wakacyjny :) Chyba muszę odwiedzić wyspę GR :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Dawniej bardzo lubiłam turkus!

  OdpowiedzUsuń
 13. prześliczny kolor :) i bardzo fajny manicure :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Piękny i idealny kolor na lato ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Uwielbiam takie kolory, kojarzą mi się z latem :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Piękne, subtelne i pozytywne mani ☺

  OdpowiedzUsuń
 17. Przepiękny kolor! Idealny na lato :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Piękny, letni odcień! :)
  Sama takich nie noszę, ale u kogoś - zawsze podziwiam.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś, zostaw po sobie ślad. Będzie mi bardzo miło! ❤
Komentując bloga zgadzasz się na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu
Na wszystkie pytania odpowiadam pod komentarzem.